Když jsem byla jako malá, vždycky jsem si říkala, když jsem si hrála s autíÄky, tak jsem byla jak kluk. ProstÄ› vám můžu popravdÄ› říct, že opravdu i ty holÄiÄky jsou na tÄ›ch autíÄkách závislé. Já jsem to popravdÄ› zažila, protože vždycky moje maminka mi říkala, že jsem byla jako kluk, protože jsem si hrála s autíÄky, a mnÄ› na tom nepÅ™ipadá vůbec nic divného. Já už teÄka mám svoji dceru a opravdu jí je 5 let a ona si také hraje s autíÄky a mnÄ› to vůbec nepÅ™ipadá divné, protože já jsem taková byla a vlastnÄ› si myslím, že opravdu to nejsem jenom já a moje dcera, ale opravdu jsou to každé dÄ›ti, a aÅ¥ se jedná o holÄiÄku Äi chlapeÄka, tak prostÄ› každý ÄlovÄ›k nebo každé dítÄ› si prostÄ› chce sáhnout na to autíÄko a chce si pojezdit.

Auto

Protože i holÄiÄky od mala jsou prostÄ› rozdovádÄ›né a chtÄ›jí prostÄ› už mít to auto, a už chtÄ›jí jezdit, protože to je taková motivace prostÄ› do života. Protože opravdu, jakmile vyrosteme, tak už nebudeme si hrát pouze s takovým autíÄkem pro dÄ›ti, budeme si hrát už s tím vÄ›tším autem, a ona opravdu to je i taková hra, protože když řídíte, tak prostÄ› musíte se na to soustÅ™edit, a je to hra i o život, protože může dojít kdykoliv k havárce, může se cokoliv po cestÄ› stát, takže opravdu je to taková velká hra o zodpovÄ›dnost, a také pevných nervech. Řídit takové velké auto je opravdu zodpovÄ›dnost, a už to není jako když jsme byli ty malé dÄ›ti a hráli jsme si s tím malým autíÄkem.

Auto

TeÄ už prostÄ› jsme dospÄ›lí a musíme si hrát troÅ¡ku jiným způsobem, a tím zodpovÄ›dnÄ›jším, protože jakmile prostÄ› takhle dospÄ›jeme, tak ta zodpovÄ›dnost je mnohem složitÄ›jší a nároÄnÄ›jší, a opravdu máme život jenom my ve svých rukou, a také hlavnÄ› svůj osud, protože osud nás pÅ™ivádí v životÄ› do rozpaků, a je opravdu jenom na nás, jaký život si udÄ›láme. Takový ho prostÄ› budeme mít proto, pokud milujete auta jako já a moje dcera, tak rozhodnÄ› se takového auta i doÄkáte, protože jakmile prostÄ› dospÄ›jete, tak to auto prostÄ› budete mít jisté. Pokud opravdu si zatím snem, který máte v sobÄ›, budete mít.