Postavit nebo koupit nemovitost na bydlení, není jenom drahé, ale jedná se o životní rozhodnutí, které už možná nikdy nezměníte. Koupě nebo stavba rodinného domu by měla být promyšlená a neměli byste hned při prvním nadšením jít do toho. Ačkoliv se to nezdá, tak veškeré vaše úspory a vše co máte investujete do něčeho, kde budete bydlet celý život. Je to jeden z největších kroků v životě, stejně jako svatba. Při pořizování nebo stavbě domu, tak pořádně s manželkou proberte, co byste na domě chtěli a co by měl dům splňovat. Zděné domy od enerdomy.cz, jsou nejlepší volbou pro rodinu s dětmi.

zděné domy

Krásný dům, perfektní zahrada, bazén a také pergola k sezení. Toto jsou věci, které vyhledává skoro každá rodina. Takové bydlení nemusí být však snem a můžete ho přetvořit k realitě. Zděné domy jsou velmi prostorné, prosvětlené a poskytnou vám dostatečnou užitkovou plochu. Děti si budou moct hrát ve velkém obýváku každé z nich spát ve svém pokoji. Zděné domy se realizují ve zděném systému Profix, který je ekologicky šetrný a nezávadný. Jedná se o perfektní materiál, který je odzkoušený a poskytne vám mnoho výhod. Ačkoliv je stavba oproti dřevostavbě delší, tak se určitě vyplatí.

zděné domy

V průměru se vystaví takovýto dům do 8 měsíců s rozdílem špatného počasí. Tyto domy jsou však energeticky nenáročné, máte volbu střechy a navíc si můžete vybrat z nejrůznějších dispozičních řešení. Můžete tak zvolit 3+kk, 4+kk nebo 5+kk. To však záleží na každém zvlášť a na tom, jaké maté finance a jak velkou máte rodinu. Pokud máte pouze jedno dítě, tak vám postačí 3+kk a ještě budete mít co dělat, abyste vaše dítě v tak velkém domě našli. Nekupujte tak první dům, který uvidíte, ale postavte si vlastní zděný dům. Uvidíte, že získáte mnoho výhod a budete bydlet jako králové na hradě. S tím rozdílem, že na nákladech nenecháte miliony.