Jestliže se vás někdo zeptá, jak si představujete dovolenou bez podprsenky, možná vás jako první myšlenka napadne nudistická pláž. Tam zcela logicky podprsenku neupotřebíte. To jistě, ale zamyslete se nad tím, kde vám podprsenka rovněž překáží, a kde byste rády sportovaly nebo relaxovaly či odpočívaly i bez ní.

spodní prádlo

Jízda na kole – na každá z vás si potrpí na cyklistické dresy, upnuté na tělo, ze syntetického materiálu, ty bývají krajně nepohodlné a nepříjemné. Pro rekreační cyklistiku jsou vhodnější trička bavlněná, volná, o jejichž nošení na těle téměř ani nevíte. A právě zde má svůj význam odložení podprsenky. Jenže co když je tričko průsvitné, anebo se potíte, nebo vás zastihne krátká dešťová přeháňka a tričko navlhne či zmokne? Pak budou vaše vystouplé bradavky působit pozdvižení. A tehdy přijde vhod ochrana bradavek – speciální terčíky, které se nalepí na bradavky, a zajistí, aby ženská ňadra nebyla vyzývavým erotickým symbolem. Terčíky jsou pohodlné a na svých místech drží třeba po celý den.

dámská výbava

Turistika s batohem – k podobným situacím může dojít i při pěší turistice, tam jsou bavlněná trička nebo tílka zcela obvyklá a podprsenka tu překáží ještě víc, než při jízdě na kole. Jestliže budete mít bradavky zakryté ochrannými nálepkami, nebude vaše poprsí středem pozornosti a vy si můžete užít maximální pohodlí i při výstupu na obtížnější svah.

Korzování po městě – nakupování a procházky městem na dovolené bývají velmi romantické a podprsenka tu opět vůbec nemusí překážet. Využijte volnosti a lepší pohyblivosti a také vzdušnosti. V podprsence budete sevřené jako v korzetu, tak proč se takto trápit i na dovolené, když to není vysloveně nutné? A budou-li vaši partneři něco namítat, že byste měly být více cudné, oblékněte je do podprsenky, aby si vyzkoušeli, jaké to je nosit ji po dobu několika hodin v kuse.