Myslím si, že asi opravdu člověk by si přál mít automobil. A já předkládám, že hlavně mladí pánové, kteří moc rádi řídí rychlá a silná auta. A já rozhodně nepatřím k těm lidem, kdo by podporoval opravdu hodně mladé lidi, aby měli řidičský průkaz a aby mohli jezdit autem. Protože bohužel u nás se nedávno, asi před třemi týdny stala veliká nehoda. Bylo to opravdu nešťastné, protože jeden můj kamarád zrovna po roce dostal řidičský průkaz. Oni mu ho vraceli, a to hlavně z toho důvodu, že mu tehdy zabavili jeho řidičský průkaz za rychlou jízdu. On už vyčerpal všechny své body, takže mu na rok zabavili řidičský průkaz.

Jezděte opatrně.

A když si před třemi týdny pro něj jel, tak byl úplně nadšený. Jeli tam s kamarády autobusem. Vzal s sebou dva kamarády, se kterými moc rád jezdil autem a také občas závodili. A vy už asi tušíte, jak to všechno dopadlo. Ano samozřejmě se vybourali. Ale to by nebylo ještě to nejhorší. Oni jeli do zatáčky v sto šedesáti kilometrové rychlosti. Musím říct, že to muselo být opravdu veliká pecka, protože když se potom střetli s druhým autem, tak motor z jejich auta vyletěl osm metrů z kapoty auta ven do pole. Určitě si dokážete představit, co to bylo za ránu a za rychlost. A dokážete si to vůbec představit?

Auta mám ráda.

Také nemusím samozřejmě popisovat, že při této autohavárii byli všichni tři v autě mrtví. A naproti tomu auto, do kterého narazili, tak tam byl manželský pár. Ti prý asi o čtyři dny později zemřeli oba dva v nemocnici na vážná zranění. Podle mého názoru je tohle opravdu škoda, protože kdyby si lidé uvědomovali, že se nemá za volantem machrovat anebo je jezdit velice rychle, tak by byl svět lepší a také více růžovější. Já bych nikdy neřídila opravdu rychle, protože mám sebezáchovu a opravdu bych nechtěla způsobit nějakou nehodu, takže já sama vždycky chci řídit opravdu klidně a bezpečně.