Když se řekne slovo kolagen, co si pod tímto pojmem vybavíte? Někdo šikovného pomocníka každé ženy a někdo kolagen nezná, a tak si logicky nevybaví nic. Pro řadu z nás je ale kolagen užitečný. A to hlavně pro ženy. V jaké oblasti?

Pleť

Nejčastěji ženy používají kolagen kvůli tomu, že mají na pleti pupínky. Samozřejmě, že toto je docela častý problém a má ho skoro každá žena. Akné dokáže ženu pěkně potrápit a v tom horším případě i srazit sebevědomí. Některé ženy už dokonce kvůli akné raději nechodí ven, protože s tím mají problém a pociťují stud. Bojí se, že by si z nich někdo dělal srandu anebo si na ně ukazoval prstem. Já jsem taky začala kolagen užívat právě z toho důvodu, že jsem neměla hezkou pleť. A pleť se mi krásně srovnala – po pupíncích není skoro ani stopa a já jsem nadšená.

s

Vlasy

Nezdravé a nelesklé mastící se vlasy… říká se, že právě vlasy jsou korunou krásy. A tak bychom je měli udržovat v co možná nejlepším stavu. Jenže kdo má extrémně mastící se vlasy, tak ví, že to není tak úplně jednoduché. Už po dvou dnech vlasy vypadají otřesně, a to ani nemluvím o lesku. Kolagen ale není vyhrazený jenom pro pleť – má účinky i na vlasy, které jsou po jeho užívání krásně lesklé, zdravé, a hlavně se tolik nemastí. Tenhle problém jsem taky řešila a aktuálně už neřeším, protože právě kolagen mi hodně pomohl a za to jsem hrozně moc šťastná.

s

Kde sehnat kolagen?

Kolagen seženete buď v lékárně anebo v nějakých internetových e-shopech. Sama za sebe ale můžu říct, že je nejlepší si ho koupit od nějaké firmy, která je ověřená a důvěryhodná. Já jsem si nakoupila kolagen od firmy Orcacollagen a nemůžu být spokojenější. Kolagen mi změnil život, a to docela dost zásadním způsobem, a dokonce mi i pomohl najít ztracené sebevědomí, které jsem tak dlouho hledala a nenacházela…Tak jej určitě zkuste i vy.