Také máte takovou náročnou práci, kde potřebujete různé doplňky ke svému zaměstnání, aby vaše práce byla opravdu zjednodušená a také více efektivní? Pokud ano, tak někteří lidé ke svému zaměstnání potřebují různé věci, aby svou práci mohli vykonávat, například také různé ochranné oblečení jako například zedníci, když nosí třeba helmu a tak podobně. Já jsem kdysi pracovala v zaměstnání. Byla to zoologická zahrada. Musím říct, že mě to opravdu hodně bavilo a také, abychom mohli zvířata správně krmit, potřebovali jsme krmivo také dobře skladovat, proto se nejlépe hodily různé kontejnery. IBC kontejnery jsou opravdu špičkou ve svém oboru.

Barevné IBC kontejnery.

My v zaměstnání IBC kontejnery objednáváme na webové stránce schoellerallibert.com, kde jsou různé produkty, a to včetně IBC kontejnerů. Já sama jsem byla překvapená, že tohle je mého zaměstnavatele vůbec napadlo, že budeme takto přepravovat potraviny pro zvířata. Kolikrát se dováží i z jiné země, takže je logické, že budeme potřebovat opravdu veliké IBC kontejnery, aby se tam všechno krmivo vešlo. Nikdy jsem netušila, že to může být takhle náročné. Třeba denně nám vozili až půl tuny žrádla pro zvířata v zoologické zahradě, a to naše zoologická zahrada nebyla tak úplně veliká, ale byla spíše středního rozměru.

Krmivo se dováží i zdaleka.

Když jsem potom partnerovi řekla, že když i on v zaměstnání v železářství používal IBC kontejner na převoz zboží, tak se úplně divil, že i my v zoologické zahradě také používáme IBC kontejnery. IBC kontejnery jsou opravdu vysoké kvality a jsou hodně odolné a také se lehce udržují. Je to velice důležité, protože jedině čistý IBC kontejner vám zaručí, že v něm budete mít vždycky čisté věci anebo takové zboží, které vy zrovna převážíte anebo jaké zboží máte v IBC kontejnerech. Nikdy nic nenechávejte náhodě a dobře se také o obalový materiál starejte.