Muži přistupují k ženskému tělu při sexu velice různě, někteří mu nevěnují tolik pozornosti, pro jiné je to symbol krásy, ladnosti pohybu a rozkoše. Málokdy se však stává, že by muž považoval svou vyvolenou za bohyni, která zaslouží obdiv v mnoha ohledech, a zároveň důkladnou péči (nejen) v rámci sexuální předehry. Chceme tím jen naznačit, že ženy velice oceňují něžné doteky na různých částech těla, a že jsou pro ně klíčové k orgasmickým vrcholům. Ženy zkrátka vnímají sexualitu jinak, než muži, a chce-li muž u své partnerky uspět a udržet si krásný vztah po dlouhou dobu několika desítek let, měl by si onu rozdílnost alespoň uvědomit.

dívka ve svetru

Proměňte sex v jednu dlouhou erotickou masáž – pro milující ženu je důležité, aby jí byl partner na dosah v objetí a aby se k němu mohla co nejvíce přitisknout. Souvisí to s onou prapůvodní božskou podstatou splynutí duší, a čím blíže jsou si fyzická těla, tím blíže jsou i zmiňované lidské duše. Zatímco muž se převážně kochá pohledem na krásné ženské tělo, žena má raději tělesnou blízkost „tělo na tělo“. Abyste vytvořili vhodný kompromis, věnujte část své milostné předehry masážím. Nemusí to být vysloveně profesionální výkon, stačí jemné hlazení po povrchu celého těla a nezapomínejte i na některé méně známé erotogenní zóny, jako je pupík, ušní lalůčky, podkolenní jamky, třísla a chodidla.

ležící dívka

Hlídejte si pokles erekce – každý muž by si měl hlídat svou životosprávu a dávat přednost kvalitním potravinám, kam patří zejména celozrnné bezlepkové obiloviny, zelenina a ovoce, ořechy, více druhů luštěnin, fermentované potraviny a některé vhodné potravinové doplňky, zejména pro detoxikaci organismu, například Chlorella, Spirulina a Křemelina. Na erekci má také špatný vliv stres, protože snižuje hladinu testosteronu na úkor převahy stresových hormonů. Nežli však sáhnete po generikách Viagry, jako je Sildenafil Oral Jelly 100 mg, vyzkoušejte raději adaptogenní byliny, které řeší problém zvadlé erekce komplexněji, a bez vedlejších účinků. Navíc nejde o syntetické léky, ale o přírodní záležitost.