Výrobce elektronických cigaret Oxva je svými výrobky dobře znám. Elektronické cigarety této firmy jsou totiž ve většině případů zárukou kvality a dobrého vapování. Mají za sebou již několik modelů, a musíme říct, že s každým modelem se zlepšují a zlepšují. Zaměřme se na jejich slavnou Oxva Xlim Pro. Tento POD sklidil nadšené ohlasy a nejeden recenzent ho označil za to nejlepší, co můžeme mezi PODY najít. Má ale skutečně tento model tolik výhod? Na první pohled vás zaujme zpracováním, které působí velmi luxusně. Lesklý kovový vzhled má velkou výdrž a nezačne se vám šoupat po pár týdnech používání. Na výběr je také několik barev, přes černou klasiku, až třeba po růžové provedení.

vapování

Oxva Xlim Pro se také dočkala displeje. Mlaý displej vám indikuje stav baterie, aktuální nastavení wattů, či to, jakou má vaše cartridge aktuálně odpor. Pro zajímavost vám zobrazuje i počet potahů. Baterie zde má velmi solidní výdrž. S kapacitou 1000 mAh vydrží i několik hodin vapování bez nutnosti nabíjet, A pokud ji potřebujete nabít, zvládnete to téměř kdekoliv, díky výstupu pro USB-C, které navíc podporuje rychlonabíjení. POD se vám nabije zhruba za 20 – 30 minut do plné kapacity.

vaping

Velkou výhodou je vrchní plnění, které vám usnadní manipulaci s cigaretou. Nyní při plnění nemusíte cartridge vytahovat od baterie, prostě jen odklopíte gumovou krytku a plníte. Díky bočním otvorům si také můžete pohodlně regulovat přívod vzduchu. Na své si přijdou jak milovníci volnějšího, tak utaženějšího potahu. Co se týče podání chuti, v tom byla firma Oxva vždy skvělá, a nejinak je toho i u Xlim Pro. Z PODU si vychutnáte tabákové příchutě, ovocné, ale i dokonce dezertové příchutě, které v POD systémech často zanikají a jsou nevýrazné. Při výměně cartridge vás určitě potěší, že je Xlim Pro kompatibilní i s cartridgemi určenými pro V1 a V2. Můžete tedy zvolit libovolnou cartridge s různým odporem.