Každá dívka chce vypadat na svém maturitním plese co možná nejskvostněji a naprosto pohádkově. Jedna má ráda obrovskou tylovou sukni, jiná dá zase spíše přednost jednoduchém splývavému střihu, jiná zase upřednostní romantický střih třeba se spadlými rameny. No zkrátka každá to chce mít jinak. Dnešní doba to naštěstí umožňuje, že si každá maturantka vybere to svoje, po čem touží, aby se cítila ten večer skoro jako princezna. A nemusí jít ani o dívku, i vy milé ženy, letošní sezónu konečně vyrazíte na nějaký ples nebo večírek, kde je třeba splnit dress code a hledáte vhodné koktejlové nebo společenské šaty?

ball

Využijte skvělý plesové šaty výprodej, který nyní nabízí salon Zoryany Stekhnovych, jež má svoji základnu v samém městě módy – v Paříži. Ulovte svůj jedinečný kousek, některé kousky jsou zlevněny o více než polovinu! Ať už dáte přednost dlouhým krajkovaným rukávům nebo ramínkům, či krátkým rukávkům, na tomto místě si vyberete z nepřeberného množství střihů, barev, zpracování. Každá bude vypadat jako princezna nebo dokonce královna! Pokud hledáte vhodnou róbu pro vaši dceru a rovnou byste ráda vybrala i něco pro sebe na tento velkolepý večer, vyberte to právě zde na jednom místě. A budete to mít z krku a nebudete muset obíhat všemožné salony ve vašem okolí. Navíc za skvělé ceny, které opravdu spadly hodně dolů.

dress

A takové nádherné kousky! Zlaté, růžové, královsky modré, béžové, rudé… S kamínky, s krajkou, nebo jednoduché. V jednoduchosti je krása, ale někdo má zase ráda luxus na pohled. Nejsou žádná omezení, vyberte si to svoje. Pokud si nevyberete z žádných, můžete se objednat a je možnost si v tomto salonu nechat ušít i šaty na míru- Rovněž pokud byste potřebovali róbu například na svatbu svojí kamarádky, kterou absolvujete jako družička, i pro tuto příležitost je toto správné místo pro vás.