Interiérový designér v Praze řeší mnoho požadavků svých klientů, kteří se na něj obrací s prosbou o různorodá řešení uspořádání bytových prostor. Bydlení může mít tolik podob, že bychom jej stroze paušalizovali, kdybychom tvrdili, že lidé bydlí výhradně v bytových a rodinných domech. Bydlet se dá i v rekreační chatě, anebo v mobilní dřevostavbě či nízkoenergetické konstrukci.

krásná ložnice

Součástí lidských příbytků jsou i ložnice, je to vlastně spolu s kuchyní, koupelnou a toaletou nejdůležitější část obytného prostoru, ačkoli se může zdát, že většinu času trávíme v obýváku, a že tudíž právě obýváku bychom měli věnovat nejvíce pozornosti. Chcete-li žít v poklidu, s pozitivními emocemi, musíte se především dobře najíst, vyspat, umýt, a zbavit se přebytků na toaletě, teprve pak by vás měla zajímat sedací souprava v obývacím pokoji.

vybavení ložnice

Ložnice jako prostor pro rozjímání a usínání – vaše ložnice by neměla být skladiště věcí, proto si nábytek typu šatních skříní raději přesuňte do předsíně nebo třeba pod schodiště, vestavěné skříně na míru to umožňují a vy získáte v místnosti pro spánek kýžený prostor. V ložnici byste se měli cítit volně, svobodně, a ne stísněně, sevřeni hromadou krabic, oblečení a bot. Do ložnice také nepatří mobilní telefon, počítač, notebook, Hi-Fi, Wi-Fi, a už vůbec ne televize. Dobrý nápad je naopak mít v ložnici velké akvárium s externím vzduchováním a filtrací, aby vás nerušil filtrační kompresor.

Sex v ložnici – nejvíce sexu prožíváme v ložnicích, a i když se vaše vášeň může tu a tam přesunout na kuchyňskou linku, do obýváku na sedačku nebo do koupelny, přece jen je to v měkké posteli nejpohodlnější. Nechte vašeho designéra promluvit, aby se vyjádřil s jeho (obecným) názorem na sexuální radovánky a na některé tipy, které je mohou podtrhnout, například vhodné dekorace, rostliny, malbu, barvu měkoučkého koberce, barvu lůžkovin či samotného lůžka, tvar a velikost postele, její uspořádání včetně nočních stolků atd.