Myslím si, že opravdu je hodně lidí, co má rádo automobily. Abych se přiznala, pro mě automobilu znamená opravdu hodně. Vzpomínám si, když jsem si ještě dělala řidičský průkaz. Uznávám, že jsem si tehdy myslela, že to pro mě bude více jednoduché. Jenomže když jsem potom všem říkala, že řidičák je jednoduchý, tak jsem se mýlila. Bylo to opravdu hodně složité a já si říkala, že tohle nemůže přeci nikdo zvládnout! Nevím tedy doopravdy, jestli to bylo z to, že je to samo o sobě složité. Nebo jestli jsem byla nervózní a bylo to stresem? Naštěstí tohle už řešit vůbec nemusím, protože už šest let mám řidičský průkaz a musím uznat, že když má člověk řidičský průkaz, tak je to velice praktické a vyplatí se to.

Auto je prima.

A právě díky řidičskému průkazu a také automobilu já vlastně mohu jezdit opravdu kamkoliv se mi zachce a kdykoliv. Je to opravdu praktické a výhodné a já jsem ráda, že se mi tohle podařilo a mám to tak, že auto využívám denně. Myslím si, že je opravdu hodně lidí, kteří berou automobil úplně jako praktickou a hotovou věc. Jenomže jsou také lidé a také rodiny, kteří vůbec nemají automobil a vůbec ani nemůžou jezdit na výlety. Sice ano, máte pravdu, že existují autobusy a také vlaky. Ale na nějaké takové ty samoty anebo lesy a louky se autobusem nebo vlakem opravdu těžko dostanete.

Auta mám ráda.

Tam ani nic nejezdí. Takže já osobně jsem velice ráda, že mohu řídit auto a že můžu brát svou hodinu na výlety. Protože můj přítel nemá řidičský průkaz, takže je to potom opravdu velice složité, abychom se třeba střídali v řízení automobilu. Proto nejezdíme opravdu velké dálky automobilem, jako například k moři, ale jezdíme pouze jenom tady v České republice. A jak nejraději cestujete vy? Myslím si, že je prima, že je dost lidí, kteří využívají auto na dovolenou, protože tak se lidé podívají mnohem dál a kdykoliv chtějí.