Nemusíte být kuřáci, abyste si užili kouření vodní dýmky. Je to něco jiného než normální cigarety, nebojte se toho a zkuste to. Vodní dýmka je většinou něco co si dávají turisté v arabských zemích, jako je třeba Egypt. Místní vám rádi připraví skvělou dýmku, která je považována za symbol přátelství. Její příprava není složitá, a abyste si ji mohli dopřát i doma, stačí si koupit vodní dýmku. Kompletní dýmka obsahuje vázu, hadici, a korunku, kam se dávají nejen uhlíky, ale i tabák. Jak už název napovídá, váza se plní vodou, díky které potom vzniká pára.

vodní dýmka

Vodní dýmka není tak škodlivá jako běžné cigarety, takže si ji jednou do roka bez obav dát můžete. Mnoho lidí si ji dává jen v létě, když například grilují s přáteli. Některé páry ji podávají dokonce i na svatbě, protože chtějí hostům dopřát netradiční zážitek, pokud se rozhodnete že ji vyzkoušíte, určitě toho nebudete litovat, protože jde zase o něco nového. I když nejspíš vodní dýmku znáte alespoň z obrázků či doslechu, můžete ji zkusit i osobně. Koupě dýmky není finančně náročná, a i lepší dýmky stojí okolo tří tisíc korun, což není žádná vysoká částka.

žena dýmka

U vodní dýmky panuje vždycky uvolněná atmosféra, ať už si ji připravíte doma nebo si ji půjdete dát někam do shisha baru, určitě si užijete chvíle plné pohody. Do dýmky si samozřejmě musíte dát také tabák do vodní dýmky https://www.shisharium.cz/kategorie/tabaky-do-vodni-dymky/, který je speciálně vyráběný právě pro dýmky. Nejde o běžný tabák, který se používá do cigaret, ale je vlhčený, aby nehořel. Pokud nechcete tabák, může zkusit třeba kamínky bez nikotinu. Koření vodní dýmky je zábavné, užijte si letní večer s přáteli třeba na vaší zahradě, a zkuste jak vám půjdou třeba kroužky. Dejte si třeba tabák s příchutí ledového ovoce, který je snad nejpopulárnější ze všech nabízeních a dostupných příchutí, a to díky své svěžesti, kterou nenabídne žádný jiný tabák.