Stavba domu
Postavit dům není nic jednoduchého. Vyžaduje to spoustu trpělivosti, odhodlání a odříkání. Mnoho lidí kteří se do stavby vrhnou svépomocí dům ani nedokončí, protože hned v počátku zjistí, že svoje síly přecenili. Na stavbě je nutné trávit spoustu času, aby se stavba někam pohla, a to má za následek neshody a problémy v partnerském životě. Mnohem jednodušší je nechat si dům postavit. Problém je, že mnoho lidí neví jakou stavební firmu si vybrat. Někdo si vybere firmu která staví domy na klíč, někdo má raději firmu která mu postaví dům podle projektu. V každém případě si nechat postavit dům od firmy s sebou také nese riziko v podobě výběru firmy. Nesmíte nikomu dávat peníze předem a vybranou firmu si vždycky, jak se říká, proklepněte. V době internetu to není problém.

oprava domov

Rekonstrukce
Každý si nemůže a ani nechce postavit nový dům. Někdo musí opravit starší stavbu ve které žije. Pokud je dům prázdný, opravuje se snáz než když v domě někdo žije. Pokud budete v domě bydlet a potřebujete opravit všechno – od koupelny až po jednotlivé ložnice, bude se muset postupovat rychle, ale přesto kvalitně aby nedošlo k chybě a poškození vašeho majetku. Chvilka nepohodlí ale stojí za nové bydlení.

dům příčky

Mnohé stavební úpravy vyžadují stavební povolení, proto je nutné nejprve navštívit projektanta, který vám zhodnotí technický stav budovy, zpracuje projekt a často i vyřídí povolení. A potom se můžeme pustit do práce my. Jsme stavebni firma ve Zlíně a přijímáme zakázky nejen z našeho okolí. Zabýváme se stavební činností i bouracími pracemi. Dokážeme proměnit vaše starší bydlení v moderní, a můžete se na nás spolehnout. Snažíme se o maximální spokojenost a děláme vše pro to, abyste si nás vybrali znovu. Kalendář se nám rychle plní, takže pokud potřebujete něco zrekonstruovat nutně, máte nejvyšší čas se ozvat.