Slunce, moře, pláž. Také milujete tuhle idylku? Aby ne! Je to něco, na co se člověk celý rok těší. Dovolená a relax po celém náročném pracovním roce. Kam vyrážíte Vy se svou rodinou nebo kamarády? Milujete Chorvatsko? Pro mě je to srdeční záležitost. Vracím se tam i několikrát ročně. A víte proč? Mám tam totiž svůj dům. Nejsem tam celoročně, protože ho pronajímám a trvalé bydliště mám v České republice. Ale vždy si najdu nějaký čas, který tam prostě chci strávit se svým manželem a dětmi. Dá se tam sehnat dobrá práce a brigáda. A ani jejich jazyk – chorvatština, není nijak náročná na učení.

Moře a obloha

Mohu Vám prozradit, že jsem docela anti talent na cizí jazyky, ale chorvatština se někdy dost podobá českému jazyku. O to to pro mě bylo snadnější. Nyní už mluvím bez problémů po roce ježdění do Chorvatska a jsem v naprosté pohodě. V Chorvatsku je prostě krásně, co si budeme povídat. I Vy uvažujete o koupi domu v Chorvatsku? Možná jsem Vás inspirovala a věřte, že nemáte co ztratit. Na trvalo do Chorvatska nebo cestovat tak, jako já? Je to jenom na Vás. Každopádně pronajímat svou zakoupenou nemovitost můžete vždy. O Chorvatsko a pobyt v něm na dovolené je pořád velký zájem. Já jsem si svůj dům po koupi zrekonstruovala a zájemců o pronájem je hodně.

Dům u moře

Lidé rádi vidí, když jedou na dovolenou a ubytování je velice dobré nebo dokonce luxusní. Udělají Vám kladné recenze, a tak vzniká dobrý byznys. To je prostě základ. Tohle byl vždycky můj sen a jsem šťastná, že jsem si ho mohla splnit. Až mě nebude nic držet v České republice, plánuji stěhování do Chorvatska natrvalo. Velice mě oslovila komunita lidí. Jsou vstřícní, přátelští, ochotní. Je to o něco jiné, než na co jsem zvyklá v Česku. Takový standart, který se od žití tady liší. Ta atmosféra vztahů tam dýchá prostě jinak. O to víc se tam kolikrát těším! Zahlédli jste na internetu pojem – Prodej domu v Chorvatsku https://www.najadranu.cz/prodej/? To je pro Vás skvělá příležitost.