Se stárnutím nepřichází jen změny v sexuálním životě. Máte větší sebevědomí, umíte lépe komunikovat, vaše zábrany jsou menší a nemáte tolik ostychu. Jste zkrátka emočně zralejší, a to může být ku prospěchu lepšímu sexuálnímu prožitku.

Ale přesto není nic neobvyklého, že váš sexuální život dostává v pozdějším životě trhliny. Nemusíte se s tím ale smířit. Je možné to velmi dobře změnit.

Jak tedy na lepší sexuální život?

Farmakologie

U mužů je zkrátka kolem středního věku problém, že může přijít erektilní dysfunkce, nebo problémy, aby vám erekce vydržela dostatečně dlouho. To jde vyřešit pomocí léků, jako je viagra nebo sildenafil. Anebo kamagra Kamagra-pro.online, která představuje účinnou a šetrnou alternativu ke klasické viagře.

pilulky

Terapeut

Pokud jsou vaše problémy v sexuálním životě zejména psychického rázu, možná by nebylo od věci navštívit partnerskou nebo sexuologickou poradnu. Tam můžete mluvit bez zábran o svých problémech, vyslechnete si názor třetí strany, a to vám může pomoci získat úplně jiný náhled na váš problém a také na jeho řešení.

Dávejte si najevo náklonnost

Intimní okamžiky mezi partnery by se neměli odehrávat jen v posteli během sexu. Dávejte si náklonost najevo celý den a neostýchejte se používat doteky. Polibky, hlazení, mazlení. Také komunikujte. Pochvalte třeba své drahé polovičce, jak dnes vypadá, nebo že vypadá opravdu sexy.

polibek

Polohy

Stereotyp je zabijákem každého vztahu, a určitě vám neuškodí, pokud vyzkoušíte jiné polohy, než na které jste zvyklí. Některé mohou přinést úplně jiný druh slasti, například poloha zezadu, nebo na koníčka. Pokud se chcete inspirovat, můžete si zakoupit Kámasútru. Její prohlížení se může pro vás stát příjemnou předehrou.

Hračky

Vyzkoušejte v posteli nějaké hračky! Není důvod ke strachu, spousta párů zkouší experimentovat s různými hračkami. Nakupte si to, co vás zaujme, a uvidíte, jak příjemné zpestření to pro vás bude.