Mít auto je pro většinu lidí naprosto běžná věc. Ne všude je dostatečné pokrytí hromadnou dopravou, a tak by se lidé často ani nedostali do práce nebo kamkoliv potřebují. Vzhledem k tomu jak razantně podražily nové vozy, je logické, že ne každý si ho bude moct dovolit. Mnoha lidem dosluhují auta a potřebovali by nové, nebo alespoň novější. Jenže finance jim v tom brání. Nové auto stojí stovky tisíc, což si dnes může dovolit z kapsy vytáhnout jen málokdo. Ideální je zjistit si, kde poskytují nejlevnější operativní leasing, a nové auto si koupíte i bez vysoké hotovosti v bance.

peníze dolary

Leasingové společnosti nakupují do svého vlastnictví mnohá auta, která potom prostřednictvím leasingové smlouvy pronajímají zájemcům. Většinou jde o závazek na dva až tři roky, a spolu s dalšími podmínkami je například nutné dodržet maximální roční nájezd. Domů můžete odjet s jakýmkoliv vozidlem z nabídky, a určitě si mezi nimi najdete auto, které bude splňovat vaše požadavky.

klíč k autu

Proč leasing? Někdo vyžaduje mít auto v osobním vlastnictví, ale v tomto případě je nutné počítat s tím, že musíte mít hotovost a nebo si vzít úvěr, což je často problém třeba v případě, že máte hypotéku. Banka vám nepůjčí a u prodejce přeplatíte o desítky až stovky procent. Právě pro tyto případy je ideální leasing, i když musíte později auto vrátit. U nových vozů společnosti mívají v ceně pravidelný servis ve značkových servisech a vy tak budete platit jen pohonné hmoty.

Každé dva roky nové auto
Máte rádi když můžete zkoušet nové věci? Díky leasingu můžete mít co pár let nové auto. Navíc společnosti svým klientům umožňují po ukončení smlouvy auto odkoupit do osobního vlastnictví, takže pokud vám bude dané auto zcela vyhovovat a zajistíte si finance, může být vaše už napořád. Nebojte se leasingu, může to pro vás být ideální řešení.