Počasí poroučet neumíme, takže se může stát, že si sice vyberete hezké datum například pro konání svatby, ale počasí se nevyvede. I když meteorologové slibují že bude slunečno a teplo celý týden může se samozřejmě z minuty na minutu zatáhnout a může vás překvapit pořádný liják. Oslava je v tomto případě samozřejmě ta tam, a vám nezbývá než hledat náhradní řešení přesně pro tyto případy.

růžový sekt

Co všechno budete na oslavu nebo svatbu připravovat? Kromě jídla a pití je potřeba myslet i na výzdobu, díky které má každá akce nezapomenutelnou atmosféru. Jen si to představte – mít venkovní svatbu, u které máte zajištěny náhradní prostory přímo pod širým nebem, všechno máte vyzdobené květinami a lampiony, všude jsou svíčky a hromady dobrého jídla, máte u sebe své nebližší… a najednou se zatáhne a začne pršet. Všechno je rozmočené a nálada je pryč. Pokud budete mít k dispozici párty stan 3×6, nic z toho vás nerozhází.

Díky stanu budete mít všechno v suchu. Stan si můžete zarezervovat předem. V ceně půjčovného je i montáž, protože jde o poměrně zdlouhavou a těžkou práci, na kterou je potřeba cvik. Kromě samotného stanu si můžete vypůjčit i podlahy, díky kterým bude posezení pod stanem stabilní a také zamezí tomu, že budete mít v případě deště pod nohama bahno. Součástí nabídky bývají i stoly a posezení, takže stačí například židle ozdobit mašlemi a máte krásné místo pro vaši svatbu.

stan oslava

Nenechte počasí aby vám zkazilo váš velký den a připravte se i na variantu že bude jiné počasí než původně mělo být. Stany jsou moderní místo pro konání svateb a oslav, stačí si jen trochu vyhrát s výzdobou a uvidíte, že se vám to bude líbit. Inspirujte se na internetu a připravte si svůj velký den pod stanem. I když jste na tuto možnost ani nepomysleli, budete nejspíš nadšeni z toho jak dobře to může vypadat.