Vždycky jsem si říkala, že kdybychom měli nějaký bazén, že bych také k němu chtěla samozřejmě nějaké bazénové doplňky. Řekněte mi, co by to bylo blázen, kdyby vůbec neměl žádné moderní bazénové doplňky? Myslím si, že by to nebyla žádná zábava. Nebo vám by se líbilo, kdybyste měli na zahradě jenom bazén a k tomu nic? Nyní si představte, že kdybyste měli třeba opravdu hodně vysoký bazén, jak byste tam lezli? Možná ti odvážnější by do toho bazénu skákali šipky. Jenomže já tak moc odvážná nejsem, chybím mi sebevědomí. Takže já bych to udělala asi tak, že bych si k bazénu dala nějaké schůdky anebo nějaké sudy, po kterých bych tam vlezla a potom zbytek už bych možná skočila.

Praktický žebřík.

Tohle ale byl samozřejmě vtip. Když jsme měli bazén, tak jsme také s přítelem a dětmi samozřejmě počítali s tím, že ještě utratíme peníze, protože budeme muset kupovat bazénové příslušenství. A jako první mě zaujal nějaký žebřík. Protože bazén byl vysoký metr a půl, takže je logické, že k němu budeme potřebovat také nějaký žebřík. A protože jsme měli bazén z webové stránky bazenygluc.cz, tak jsem se tam podívala také znovu, abych se tam ohlédla po žebříku. Jako první mi padl do oka zakřivený žebřík. Líbil se mi, protože tento zakřivený žebřík má čtyři stupně. Dokonce se mi líbila i cena.

Jsou i žebříky do vody.

Tento zakřivený žebřík, který má čtyři stupně stál necelých osm tisíc korun s DPH, takže tato cena mě velice zaujala a příteli jsem tohle ihned ukázala. Přítel také byl potěšený, protože cenu si představoval také opravdu vyšší. Takže jsme se nakonec dohodli, že pořídíme tento čtyřstupňový zakřivený žebřík, který bude našemu bazénu naprosto vyhovovat. Také se nám líbí jeho konstrukce a samozřejmě jeho vysoká pevnost a kvalita, protože je opravdu tento žebřík bytelný, takže mám s přítelem jistotu, že vydrží opravdu hodně dlouho. Zakřivený žebřík Bazenygluc se vám jistě bude hodit pro snadný vstup i výstup z bazénu.