Vždycky jsem chtěla studovat informatiku. Protože počítače mě opravdu hodně bavily a fascinovalo mě, co všechno jde dělat právě s počítačem provádět. Když jsem tohle řekla své mamince, že bych nechtěla studovat ne už zdravotní školu, ale technickou univerzitu, tak moje maminka ze začátku byla docela nešťastná. Protože moje maminka nevěřila, že budu mít talent na informatiku a celkově na počítače, takže jsem také maminku musela nějak ubezpečovat, že se budu opravdu hodně snažit. A udělám pro to všechno, abych ve škole uspěla. A podle mého názoru chce každý uspět, tak je naprosto logické, že se každý bude snažit.

Denně pracuji online.

A navíc si myslím, že každý jde přece studovat takovou školu, jaká ho baví a předpokládá, že by to mohl udělat. A jedná se také třeba například o vývoji webových aplikací. A tohle zmiňuji hlavně kvůli tomu, když studujete technickou univerzitu, tak také budete vědět něco více o vývoji webových aplikací. Pokud nevíte, jak na vývoj webových aplikací, tak samozřejmě tento vývoj aplikací můžete vložit do rukou nějakého profesionála. Ovšem ale hledejte takového profesionála, o kterém víte, že opravdu to umí a má několikaletou praxi. Protože jistě nechcete, byste měli vývoj webových aplikací nějaký nekvalitní.

Aplikace jsou nutné.

A mohu vám doporučit pana Střelce. Pan Střelec je šikovný inženýr a je také velice zkušený softwarový inženýr a pracuje na volné noze a opravdu ho baví vývoj webových aplikací. A už jich úspěšně několik realizoval. Pokud budete mít zájem o jeho služby, můžete ho kontaktovat na webové stránce strelec.cz, kde má také svůj kontakt. Najdete tady také samozřejmě ho reference a také helpdesk a dozvíte se také více toho, co pan Střelec dělá. Nebojte se, mám s ním samé dobré zkušenosti a podle mého názoru vy budete spokojení také. Vývoj aplikací je důležití pro online práci.