Ani bych nevěděla, kolik je různých materiálů. Některé materiály jsou opravdu hodně důležité a bez některých materiálů by se ani člověk neobešel. A to myslím například bavlnu, protože v bavlně je nejvíce příjemně každému člověku, a to hlavně miminku. Já si vzpomínám, když jsem byla těhotná, tak jsem se úplně těšila, až budu nakupovat krásné dětské malinkaté oblečení. Samozřejmě, že z bavlny anebo z bio bavlny. Moje maminka mi řekla, že také další látku, kterou budou potřebovat, tak je látka plenkovina. Vůbec jsem nevěděla, co to plenkovina je. Samozřejmě, že jsem si ihned vybavila klasické staré pleny.

Plenky mají různou barvu.

Moje maminka mi řekla, že to je přesně ono. Vůbec jsem netušila, že tohle ještě existuje. Proto mě maminka navedla, ať se podívám na jednu webovou stránku prima-obchod.cz, kde jsou různé produkty a látky, například bavlněné látky anebo také plenkovina. Maminka mi řekla, že plenkovinu také budu potřebovat. Prý to můžu dávat děťátku místo klasické jednorázové pleny. Tohle je právě ta myšlenka, kterou jsem také chtěla. Nechtěla jsem svému dítěti dávat nonstop jenom jednorázové pleny. Chtěla jsem také vyzkoušet různé plenky, které jsou látkové. Tudíž jsem chtěla vyzkoušet plenkovinu.

Z plenek si můžete opravdu vybrat.

Maminka mi řekla, že plenkovina je opravdu kvalitní a že vůbec nedráždí dětskou pokožku. Ona říkala, že její známá, která má malé dítě, tak prý to dítě je stále červené a opruzené, protože mu vůbec nevyhovují jednorázové pleny. Já se tomu nedivím, protože jsem kolikrát vyčetla, že jednorázové pleny mohou být také napuštěné nějakou chemikálií a není to vůbec vhodné pro dítě. Proto jsem ráda, že existuje stále plenkovina. Řekla jsem si, že si pořídím alespoň dvacet anebo třicet plenek, abych tohle mohla svému děťátku vyměňovat. A když půjdeme na procházku, tak využijeme jednorázové plenky. Tady je opravdu všechno skvělé, že člověk si může vybrat.