Vzpomínám si, když mi moje kamarádka řekla, že si už konečně udělala řidičský průkaz. Opravdu jsem se z toho radovala, protože moje kamarádka má přítele, který má opravdu tak pěkné auto, že je radost v něm jezdit. Takže kamarádka mi řekla, že až si udělá řidičský průkaz, tak právě my tři pojedeme na nějaký velký výlet. Její přítel z toho vůbec nebyl nadšený, protože se bál nejenom o své auto, ale také o naše životy. Protože její přítel nám řekl, že nerad půjčuje auto někomu, kdo má úplně čerstvý řidičský průkaz. Já tohle ale chápu. A kdyby tohle záleželo pouze jenom na mě, tak já bych své auto takhle nikomu nepůjčila, kdyby mi řekl, že zrovna ten den si přišel pro nový řidičský průkaz.

Mám ráda dlouhé výlety.

Podle mého názoru je to docela zbytečné a také hodně riskantní, protože kamarádky přítel má opravdu velké silné auto, takže tady opravdu bylo pravděpodobné, že se někde může vybourat. Myslím si, že takhle velké a silné auto by neměl mít někdo, kdo zrovna dostane čerstvý řidičský průkaz anebo kdo si vůbec nevěří. A nejhorší ale na tom bylo, že právě mají kamarádka, která měla úplně čerstvé řidičský průkaz, tak si věřila, a to docela až nezdravě moc.

Kamarádka má ráda silná auta.

A víte, jak to dopadlo? Samozřejmě, že moje kamarádka to asi po padesáti metrech nabourala do jednoho sloupu. Naštěstí kamarádka jela opravdu pomalu, ale absolutně nechápu, jak se mohla vybourat na rovné silnici. Nikomu se samozřejmě nic nestalo, akorát to moji kamarádku stálo vztah a peníze. Protože její přítel se s ní rozešel, a ještě mu musela platit peníze, že mu rozbila auto. Opravdu z toho byl veliký problém a také ostuda, ze které se moje kamarádka vzpamatovávala prý asi půl roku. Nejdůležitější ale vždycky je, aby člověk vždy řídil skvěle a bezchybně, a to hlavně bez alkoholu pokaždé také s čistou hlavou. Jen tak dojedete domů bezpečně.