Je tomu už opravdu hodně dlouho, kdy jsem se s partnerem pohádala. A to kvůli tomu, že já jsem si chtěla vzít hypotéku a partner o tom nechtěl ani slyšet. Já si myslím také pohádali hlavně kvůli tomu, protože před pěti lety jsme si řekli, že budeme za pět let přemýšlet o hypotéce a o společném bydlení. Opravdu nevím, když nám to takhle pěkně klape, že bychom nemohli si pořídit hypotéku a potom ji poctivě splácet, jako to dělají všechny zamilované páry. Já si myslím, že vzít si hypotéku v dnešní době není vůbec nic riskantního a nenormálního. Navíc nám nebylo ještě ani třicet let, tak jsme si řekli, že jsme ještě mladí a že budeme normálně hypotéku splácet a můžeme si ji vzít na více let, abychom také ušetřili peníze a nemuseli dávat všechny výplaty jenom na splátky hypotéky.

S hypotékou se nemusíte ničeho bát.

Partner mi řekl, že se hypotéky bojí, že se nechce zadlužit, jenomže já jsem partnerovi řekla, že existuje opravdu kvalitní a výhodná americká nebankovní hypotéka https://www.hypoteka-bez-registru.net/americka_hypoteka/. Partner se bál že i tak jednoho dne potom třeba oba dva přijdeme o práci a nebude mít kdo splácet hypotéku, že prý potom přijdou nějací exekutoři a že nám zabaví dům. A z nás potom budou bezdomovci. Jenomže o tohle se partner vůbec nemusí bát, protože já mám práci jistou, protože v zaměstnání pracuje ještě moje teta a také strýc. Řekla jsem si, že stejně bych šla do práce tak anebo tak, že rozhodně bych bez práce zůstat nechtěla.

Velké domy jsou pěkné.

Nechtěla bych přijít o bydlení a také o životní standard, který mám, protože pokud si vezmu americkou nebankovní hypotéku, tak mám v plánu ji splácet, protože jsem poctivý člověk a dodržuji všechny své závazky, které mám. Ale i vám bych chtěla doporučit, abyste si prvně o hypotéce pořádně pohovořili se svým partnerem anebo s tím, s kým si budete hypotéku brát. Může to být i kdokoliv z vaší rodiny. Sama za sebe bych chtěla vám říct, že americká nebankovní hypotéka může být pro vás opravdu skvělou volbou. Stačí se jenom na ni podívat a zjistit si více informací.